cedule

 

Neotřelé dárky jsou vždy problém. Zkuste se inspirovat zde a nekupujte si mé výtvory v papírnictví (já je tam neprodávám). Stáhněte si je tady za cenu Vašeho připojení a následného tisku.

Také Vám rád "spáchám" jakýkoliv dokument (diplomy, certifikáty, parodie na průkazy...) přímo dle vašeho ctěného "chtíče".

Pokud by jste měli potíže s předěláním dokumentů sobě na míru, napište mi , rád vám s tím pomůžu, nebo to přímo předělám.

 

 

 STÁHNOUT

 

Udělejte radost svému hospodskému, vyučenému zámečníkovi, certifikátem, který ho bude opravňovat odborně hasit žízeň. Doporučuji tisk na mramorový papír a výsledný dokument nechat "zapéct".STÁHNOUT

 

Totéž pro toho, kdo vám dobře vaří, včetně medaile z Ňamky New Bubu a Labůži KačiceSTÁHNOUT

 

Hromadná volná vstupenka na výstavu hasicí techniky. Perforaci ústřižku uděláte snadno rádélkem na těsto.STÁHNOUT

 

Pivní pas - tankovací karta. Stačí přepsat tankovací stanici, jméno, vytisknout na barevný papír a opatřit pouzdérkem na průkazku.STÁHNOUT

 

Máte štěňata bez papírů? Zde je pro změnu papír, bez štěněte.STÁHNOUT

 

Výuční list v oboru žízník. Doporučuji tisk na čtvrtku a dokument nechat zapé ct.STÁHNOUT

 

Technologické schéma vzorného potomka.STÁHNOUT

 

Průkazka transfúzní stanice pro dobrovolného odběratele alkoholu. Soubor " vnitřek" vytiskněte na druhou stranu a vystřihněte.


STÁHNOUT

 

Zasloužilý otec, děd a tchán. Stačí změnit jména a věk a máte orig. dárek. Tisk doporučuji na čtvrtku barevně a nechat zapéct, nebo dát do rámečku.STÁHNOUT

 

Vyplňte " kamarádovi" vysvědčení z VUMLu. Pokud použijete nějaký starý papír, bude iluze téměř dokonalá.STÁHNOUT

 

Řidičák na pivo a jiné nápoje. Dělám to tak, že to celé vytisknu, přehnu podle čáry, slepím, vystřihnu, nalepím foto a nechám zapéct. Doporučuji použít barevný papír (ne růžový).


STÁHNOUT

 

Původně jsem si to udělal pro sebe s přeškrtnutým uchem, aby bylo vidět, že neslyším.

 

 

 

 

 

 

 úvodní strana   poradna    hry   povídky    úvod